פרופיל חברה

חברתנו מתמחה ביבוא, שיווק ומיתוג של מוצרי פרסום, קד"מ ומתנות ממותגות לעובדים ולקוחות. לקוחותינו הם החברות והארגונים המובילים במשק הישראלי, כמו כן אנו נותנים מענה לכלל המגזרים ועובדים הן במגזר העסקי והן במגזר המוסדי. במרוצת השנים צברנו ניסיון עשיר בשוק הישראלי ובזיהוי צורכי הלקוח.

המחויבות והחזון שלנו בחברה הוא כל הזמן לפתח ולחדש בעולם המוצרים הממותגים עם מוצרים איכותיים ועדכניים וזאת בעזרת הצוות המצוין שלנו על ידי חשיבה יצירתית מתמדת ורעיונות 'מחוץ לקופסא' כך אנו מצליחים להיות מובילי שוק בענף וכאשר אנחנו מובילי שוק גם הלקוחות שלנו שמתבססים על המוצרים שלנו הם מובילי שוק ופורצי דרך. 

חברת טיקט – מוצרי פרסום חרטה על דגלה חדשנות והענקת ערך מוסך ללקוחותיה, זה מתחיל מהשלב הראשוני של זיהוי צרכי הלקוח והתאמת מוצרים בצורה מעולה לתחום העיסוק של הלקוח על סמך הידע והניסיון המקצועי שלנו. 
בקטלוג המוצרים שלנו מגוון ענק של מוצרים המותאמים לחברות וארגונים לצורך מיתוג העסק בין המוצרים תוכלו למצוא – מוצרי ספורט ממותגים, מוצרי טקסטיל ממותגים, מתנות לחגים ועוד.

אז מה בעצם מייחד אותנו חברת טיקט מוצרי פרסום בתחום המוצרים הממותגים?
אנו נעניק לכם שקט נפשי וביטחון מלא כל הדרך אל מיתוג העסק שלכם כאשר אנו נשענים על הידע הרב שלנו ועל השירות האמין והמהיר שלנו בעבודה מול הלקוח בשקיפות מלאה.

אצלנו תקבלו את כל תהליך המיתוג בחנות אחת החל משלב המוצר אותו אנו מייבאים לאחר מכן במיתוג הנכון והמתאים ביותר עבור אותו מוצר ועד לשלב אספקת המוצר כך תוכלו להיות בראש שקט ולהמשיך להתעסק במה שאתם יודעים לעשות הכי טוב – תחום העיסוק שלכם ואנו נתמקד במה שאנו יודעים הכי טוב לעשות – מוצרי פרסום ומתנות ממותגות!

באנר ראשי אודות טיקט מוצרי פרסום